Izba Regionalna

OD 1 MAJA 2020 r.  IZBA REGIONALNA  PRZEKWALIFIKOWANA NA KAPLICĘ ŚW. ANNY SAMOTRZEĆ

« powrót

Dzielimy się PASJĄ naszego życia

Wśród naszych mieszkańców nie brakuje takich, którzy odkryli PASJĘ swoje życia i rozwijają ją. Do grona tych osób można zaliczyć z całą pewnością: rzeźbiarza Stanisława Jończyka, fotografa Agnieszkę Wielińską, Stanisławę Lach – wyroby biżuterii, Małgorzatę Kwarciak – wyroby z gliny, Wandę Bliźnik  – haft krzyżykowy. Osoby te chętnie pokazały dzieła swojego umysłu i rąk, podczas wystawy wakacyjnej, zorganizowanej w sierpniu 2015 roku. dziękujemy Im za to i życzymy wytrwania w tej jakże pięknej twórczości. GALERIA ZDJĘĆ

« powrót

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Projekt pt: "Remont, wyposażenie i promocja Izby Regionalnej przy Parafii Rzymsko-Katolickiej pod w. Św. Mikołaja w Witanowicach" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 Leader Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013, za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania: Stowarzyszenie Dolina Karpia. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi