Izba Regionalna

OD 1 MAJA 2020 r.  IZBA REGIONALNA  PRZEKWALIFIKOWANA NA KAPLICĘ ŚW. ANNY SAMOTRZEĆ

« powrót

II Witanowickie Spotkania z Muzyką Organową

Parafia Św. Mikołaja w Witanowicach serdecznie ZAPRASZA na KONCERT ORGANOWY, który odbędzie się 30 kwietnia 2017 r. o godz. 16.45 w kościele parafialnym.

Koncert zorganizowany jest w ramach obchodów 700-lecia Wsi i Parafii Witanowice

Koncert Organowy

« powrót

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Projekt pt: "Remont, wyposażenie i promocja Izby Regionalnej przy Parafii Rzymsko-Katolickiej pod w. Św. Mikołaja w Witanowicach" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 Leader Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013, za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania: Stowarzyszenie Dolina Karpia. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi