Izba Regionalna

OD 1 MAJA 2020 r.  IZBA REGIONALNA  PRZEKWALIFIKOWANA NA KAPLICĘ ŚW. ANNY SAMOTRZEĆ

« powrót

Targi Turystyczne w Dolinie Karpia już 16 maja

bannerZapraszamy na  Targi Turystyczne w Dolinie Karpia 

16 maja, w sobotę na Rynku w Zatorze
oraz jako Dzień Otwarty atrakcji turystycznych na terenie wszystkich 7 gmin Doliny Karpia.

Nasza Izba Regionalna jest jednym z atrakcji tych Targów

– zapraszamy w sobotę 16 maja 2015 r. w godz. 12.00 – 15.00.

Każdy, kto ma ochotę zakosztować w licznych atrakcjach naszego terenu musi pobrać ze strony  www.dolinakarpia.org  (zapisać na dysku) i wydrukować

PASZPORT DOLINY KARPIA

Warto przyjechać właśnie 16 maja, gdy prezentujemy się w wyjątkowej odsłonie.

Szereg obiektów noclegowych, gastronomicznych, łowiska wędkarskie, miejsca rekreacji i rozrywki 

dostępne będą dla Państwa w cenach z wyjątkowymi rabatami, jak również bezpłatnie.

Co interesuje turystów? Chodzące dinozaury? Spływy kajakowe? Łowiska wędkarskie? 

 Zwiedzanie zabytków? Warsztaty manulane?


Oczywiście wszystko w asyście królującego produktu lokalnego – Karpia.  

To tylko wybrane atrakcje, po pozostałe sięgnijcie Państwo do PASZPORTU DOLINY KARPIA.

* Skorzystanie ze zniżek i udział w dostępnych atrakcjach możliwy jest wyłącznie z wydrukowanym ze strony bądź pobranym podczas Targów PASZPORTEM.

Należy pamiętać, że z jednego Paszportu może korzystać tylko jedna osoba, w związku z tym, jeżeli z dostępnych w nim atrakcji chciałaby skorzystać cała rodzina Paszport posiadać powinien każdy jej członek z osobna. Paszport należy okazać przedskorzystaniem z atrakcji!

 

Zapraszamy również po odbiór nagród, który odbędzie się około godziny 18:30 na Rynku w Zatorze. Aby wziąć w nim udział należy odwiedzić minimum 3 atrakcje znajdujące się w Paszporcie Doliny Karpia (potwierdzone zdobytą naklejką) oraz oddać kupon znajdujący się na Paszporcie do godziny 18:10 na stoisko Organizatora.

*Pobierając Paszport Doliny Karpia akceptuję zasady obowiązujące podczas Targów Turystycznych w Dolinie Karpia.

« powrót

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Projekt pt: "Remont, wyposażenie i promocja Izby Regionalnej przy Parafii Rzymsko-Katolickiej pod w. Św. Mikołaja w Witanowicach" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 Leader Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013, za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania: Stowarzyszenie Dolina Karpia. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi