Izba Regionalna

OD 1 MAJA 2020 r.  IZBA REGIONALNA  PRZEKWALIFIKOWANA NA KAPLICĘ ŚW. ANNY SAMOTRZEĆ

« powrót

Turyści podziwiają nasze eksponaty

Naszą Izbę Regionalną chętnie również odwiedzają turyści, przejeżdżający przez naszą miejscowość. Bardzo chętnie ich gościmy i przekazujemy informacje o historii naszej miejscowości, podkreślamy walory małego, ale jakże pięknego i bogatego w historię i kulturę zakątka małopolski. Dziękujemy również Stowarzyszeniu Dolina Karpia, która inicjuje takie wyprawy do naszej Izby. GALERIA ZDJĘĆ

« powrót

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Projekt pt: "Remont, wyposażenie i promocja Izby Regionalnej przy Parafii Rzymsko-Katolickiej pod w. Św. Mikołaja w Witanowicach" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 Leader Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013, za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania: Stowarzyszenie Dolina Karpia. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi