Izba Regionalna

OD 1 MAJA 2020 r.  IZBA REGIONALNA  PRZEKWALIFIKOWANA NA KAPLICĘ ŚW. ANNY SAMOTRZEĆ

« powrót

V Targi Turystyczne w Dolinie Karpia

Nasza Izba Regionalna, tak jak w poprzednich lata, bierze udział w Targach Turystycznych Doliny Karpia, które odbędą się 21 i 22 maja 2016 r. W ramach tych dni zapraszamy do zwiedzania naszej Izby Regionalnej w sobotę 21 maja w godz. od 12.00 do 15.00. U nas będzie można uzyskać naklejkę do Paszportu, więc serdecznie zapraszamy! Więcej informacji na temat tegorocznych Targów na stronie www.dolinakarpia.org

targi_2016_baner

« powrót

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Projekt pt: "Remont, wyposażenie i promocja Izby Regionalnej przy Parafii Rzymsko-Katolickiej pod w. Św. Mikołaja w Witanowicach" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 Leader Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013, za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania: Stowarzyszenie Dolina Karpia. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi