Izba Regionalna

OD 1 MAJA 2020 r.  IZBA REGIONALNA  PRZEKWALIFIKOWANA NA KAPLICĘ ŚW. ANNY SAMOTRZEĆ

« powrót

Zapraszamy na kolejną wystawę

foto 166BW naszej Izbie Regionalnej została zorganizowana kolejna wystawa prac miejscowych twórców ludowych. Tym razem możemy podziwiać prace z gliny, rzeźby, wyroby biżuterii ozdobnej, obrazy wykonane haftem krzyżykowym oraz bogatą galerię zdjęć. Serdecznie zapraszamy do zwiedzania po niedzielnych Mszach Świętych oraz w tygodniu od 19.00 do 19.30.

« powrót

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Projekt pt: "Remont, wyposażenie i promocja Izby Regionalnej przy Parafii Rzymsko-Katolickiej pod w. Św. Mikołaja w Witanowicach" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 Leader Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013, za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania: Stowarzyszenie Dolina Karpia. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi