Izba Regionalna

OD 1 MAJA 2020 r.  IZBA REGIONALNA  PRZEKWALIFIKOWANA NA KAPLICĘ ŚW. ANNY SAMOTRZEĆ

« powrót

Targi Turystyczne w Dolinie Karpia

Serdecznie zapraszamy do udziału w VI Targach Turystycznych Doliny Karpia, które odbędą się 15 sierpnia 2017 r. Od godz. 13.00 na rynku w Zatorze rozpoczną się różne atrakcje.  Zwiedzanie naszej Izby Regionalnej to jedna z atrakcji tych Targów. Szczególnie w tym dniu Izba Regionalna będzie otwarta dla zwiedzających w godz. od 12.00 do 15.00. Serdecznie zapraszamy.

« powrót

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Projekt pt: "Remont, wyposażenie i promocja Izby Regionalnej przy Parafii Rzymsko-Katolickiej pod w. Św. Mikołaja w Witanowicach" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 Leader Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013, za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania: Stowarzyszenie Dolina Karpia. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi