Izba Regionalna

OD 1 MAJA 2020 r.  IZBA REGIONALNA  PRZEKWALIFIKOWANA NA KAPLICĘ ŚW. ANNY SAMOTRZEĆ

« powrót

Wspomnienie Ich życia

W Wielki Czwartek 13 kwietnia 2017 roku, w naszej Izbie otwarta została wystawa upamiętniająca życie rodaków: duchowieństwa, sióstr zakonnych i katechetów świeckich pochodzących z Parafii Witanowice. Wystawa ta została przygotowana przez Parafialny Oddział Akcji Katolickiej pod kierunkiem prezes Edyty Bliźnik. W dniu otwarcia zastała również zaprezentowana multimedialna prezentacja tych osób wraz z krótkimi informacjami na ich temat. Zapraszamy więc do skorzystania i obejrzenia wystawy zdjęć w/w osób. GALERIA ZDJĘĆ

Wystawa została zorganizowana w ramach obchodów Jubileuszu 700 – lecia Wsi i Parafii Witanowice

« powrót

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Projekt pt: "Remont, wyposażenie i promocja Izby Regionalnej przy Parafii Rzymsko-Katolickiej pod w. Św. Mikołaja w Witanowicach" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 Leader Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013, za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania: Stowarzyszenie Dolina Karpia. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi