Izba Regionalna

OD 1 MAJA 2020 r.  IZBA REGIONALNA  PRZEKWALIFIKOWANA NA KAPLICĘ ŚW. ANNY SAMOTRZEĆ

« powrót

Wystawa zdjęć Agnieszki Wielińskiej

4To już kolejny raz możemy podziwiać amatorską pracę mieszkanki Witanowic Agnieszki Wielińskiej. Jej pasją życia można się naprawdę zarazić. Przepiękne zdjęcia ukazujące bogactwo przyrody naszej Małej Ojczyzny , którą są Witanowice. Zapraszamy do obejrzenia jej nowych prac. Zapraszamy szczególnie młodych ludzi, którzy będą gościć podczas Światowych Dni Młodzieży w naszej Parafii. GALERIA ZDJĘĆ

Zapraszamy również na facebooka Agnieszki, gdzie na bieżąco możemy śledzić rozwój Jej pięknej pasji życia www.facebook.com/agawielinska

« powrót

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Projekt pt: "Remont, wyposażenie i promocja Izby Regionalnej przy Parafii Rzymsko-Katolickiej pod w. Św. Mikołaja w Witanowicach" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 Leader Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013, za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania: Stowarzyszenie Dolina Karpia. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi